Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Artur Kotenko
Artur Kotenko Foto: Tairo Lutter / SL Õhtuleht

Kahes esimeses Küprose kõrgliiga voorus AE Paphose väravat kaitsnud, kuid seejärel järgmised 23 vooru pealtvaataja rollis olnud Artur Kotenko sai nüüd Andres Operi tööandja AEK Larnaca vastu taas algkoosseisu.

Paraku ei saanud ta Operi lööke tõrjuda, kuna Eesti koondise läbi aegade parim väravakütt jäi mängust kaartidega eemale. Lisaks Kotenkole, kes tegi kaasa terve kohtumise, alustas põhikoosseisus ka tema tiimikaaslane Ats Purje, kes teise poolaja keskel välja vahetati, vahendab Soccernet.ee.

Avapoolaeg lõppes väravateta viigiga. Parim võimalus esimesel kolmveerandtunnil skoor avada oli kodus mänginud AEK-l, kuid Gregoor Van Dijki penalti langes Kotenko saagiks (penaltilöök algab alloleval videol 1:01). Teisel poolajal löödi kolm väravat, AEK võitis 2:1.

Videot kohtumise parimatest momentidest näeb siit.